Zawsze znajdziemy dla Ciebie czas

Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Przygotowujemy uczniów do sprawdzianu ósmoklasisty, matury i egzaminów Cambridge

Jesteśmy częścią sieci szkół Mała Lingua


O nas

"Dziecko rozpoczyna edukację w wieku, w którym granice między wyobraźnią i rzeczywistością są bardzo nikłe. Ten rodzaj świadomości, który z upływem lat zanika, nasza szkoła uznaje i chroni jako rzecz bezcenną..."

Szkoła języków OMNIBUS powstała w styczniu 2008 roku z myślą o mieszkańcach Zielonki i okolic. To miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom. Mamy ambicje zaoferować Państwu kursy językowe  w oparciu o najnowsze metody nauczania języków obcych, nowoczesne podręczniki, materiały i metodologię.

  

Z myślą o najmłodszych i tak ważnej dla nich w obecnych czasach nauce języka angielskiego szkoła Języków Omnibus postanowiła rozszerzyć swoją działalność o wyspecjalizowane kursy dla dzieci. Jako Licencjonowana Szkoła Języków Obcych dla Dzieci Mała Lingua i Lingua Teens Space (Grupa PWN) oferujemy najwyższej klasy kursy językowe z zastosowaniem innowacyjnej metody nauki języka.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, pasjonatów w swojej dziedzinie. Równocześnie nie zapominamy, że najważniejsi w szkole języków są uczniowie i ich potrzeby na danym etapie edukacji. Podczas naszych zajęć szczególną uwagę skupiamy na poznawaniu nowych słów i wyrażeń oraz ich efektywnym zapamiętywaniu.

MAŁE GRUPY - do 8 osób
Dla każdego mamy czas

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
Dostrzegamy potrzeby naszych uczniów
Pomagamy w przygotowaniu się do sprawdzianów

KŁADZIEMY NACISK NA MÓWIENIE
To według nas najważniejsza umiejętność

RODZAJE KURSÓW 
Zapraszamy na zajęcia przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum oraz dorosłych. W trakcie nauki przygotowujemy uczniów do sprawdzianu ósmoklasisty, matury oraz egzaminów Cambridge (KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL) Oferujemy również zajęcia z języka specjalistycznego (medyczny, biznesowy, w podróży).

PAMIĘTAMY O EFEKTACH
Nowoczesne narzędzia, którymi dysponujemy nie mogą przesłonić celu kursów, to znaczy efektu nauki języków. Dlatego ważny jest dla nas rezultat, wyniki egzaminów i oceny w szkole naszych uczniów. Bardzo dużą rolę przywiązujemy do nauki słownictwa, zwrotów i komunikacji.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 601 73 93 43

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Jesteśmy nowoczesną szkołą z tradycyjnym podejściem do nauczania, zawsze znajdziemy dla Ciebie czas

Prowadzimy zajęcia dla przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum oraz dorosłych.

Przygotowujemy uczniów do sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego i matury oraz egzaminów Cambridge (KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL)

Oferujemy również zajęcia z języka specjalistycznego ( medyczny, biznesowy, w podróży )

Zapraszamy

do polubienia naszej strony na facebooku

facebook.com / OmnibusMalalinguaZielonka

Zamieszczamy tam aktualne informacje na temat naszych zajęć oraz ciekawych wydarzeń